• Profesjonalne badanie

  • Szeroka oferta aparatów

  • Konkurencyjne ceny

Porady

Wady słuchu - jak sobie z nimi radzić?

Leczenie słuchu - przed badaniem
 
Przed wyborem odpowiedniego aparatu niezbędna jest rozmowa w celu uzyskania dokładnych informacji na temat tego co i jak słyszą nasi Pacjenci. Nie ma bowiem dwóch jednakowych niedosłuchów - zdolność słyszenia jest tak indywidualna, jak odciski palców. Dlatego też należy zwrócić się do specjalisty z tej dziedziny w celu oceny i przeprowadzenia odpowiednich testów. Badanie słuchu jest bezbolesne, nieuciążliwe i na jego podstawie można indywidualnie ustalić najbardziej pożądane dla Państwa parametry aparatów słuchowych. Tylko wtedy, gdy wykonuje się to ze starannością wspartą dużym doświadczeniem i Państwa pomocą, można znaleźć odpowiednie rozwiązanie. 
 
Nasze doświadczenie i rzeczowe poradnictwo przy wyborze aparatu jest szczególnie ważne, ponieważ od tej chwili pomocnik za uchem lub w uchu stanie się Państwa stałym towarzyszem. Kwalifikacje specjalistów sprawią, że dostępne Państwu będą wszystkie możliwości lepszego słyszenia, do czego ma prawo każdy.
 
Który aparat słuchowy wybrać?
 
Doboru właściwego aparatu słuchowego może dokonać wyłącznie specjalista z tej dziedziny po zapoznaniu się z wynikami badania audiometrycznego, dostosowując parametry wybranego aparatu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dla poszczególnych typów niedosłuchów opracowano różne, odpowiednie modele aparatów słuchowych (analogowe, programowalne, cyfrowe oraz na przewodnictwo powietrzne lub kostne): zauszne, wewnętrzne, okularowe.